Zajímavé članky

Ovulační hlen

Ovulační hlen

Rozhodli jste se založit rodinu a chcete podpořit přirozené otěhotnění? Sledujte svou ovulaci, spočítejte si plodné dny a věnujte pozornost i ovulačnímu hlenu, který vám napoví, kdy je správný čas pro početí.

číst více
Prstíková metoda

Prstíková metoda

Objevuje se čím dál více případů, kdy se páru nedaří otěhotnět. Pokud je i vaše cesta za vytouženým potomkem příliš dlouhá a náročná, vyzkoušíte téměř všechno. Podpořte přirozené otěhotnění s prstíkovou metodou.

číst více
Stříkačková metoda

Stříkačková metoda

Snažíte se o dítě a nedaří se vám? Možná máte za sebou nevydařené pokusy o otěhotnění a hledáte způsob, jak otěhotnět přirozenou cestou. Slyšeli jste už o metodě otěhotnění, ke které se používá stříkačka? Nejedná se o proces umělého oplodnění. Stříkačkovou metodu si můžete vyzkoušet i doma.

číst více
Jak podpořit otěhotnění

Jak podpořit otěhotnění

Snaha o otěhotnění může být někdy velmi stresující a nepříjemnou záležitostí, hlavně v případě, že se početí potomka delší dobu nedaří. Máte pocit, že jste vyzkoušeli všechno a stále bez úspěchu? Podívejte se s námi na ověřené rady, které vás dovedou až k vysněnému dítěti.

číst více
Možnosti vyšetření neplodnosti

Možnosti vyšetření neplodnosti

Možnosti vyšetření neplodnost Základní vyšetření ženy Mezi základní vyšetření u ženy patří: • Ultrazvukové vyšetření malé pánve – zobrazení vejcovodů – jejich postavení, dělohy – tvar děložní dutiny a vaječníků – jejich postavení• Gynekologické vyšetření – hodnocení...

číst více